Lepidla na etikety a pro papírenský průmysl

Dovolujeme si vám nabídnout průmyslová lepidla světově významného koncernu H. B. Fuller (FORBO), jehož historie sahá až do roku 1928. Skupina zahrnuje více než 40 výrobních závodů, zaměstnává více než 6.000 lidí a působí v 35 zemích celého světa.

Lepidla na etikety

Lepidla na etikety

Pro malé a středně velké vinaře nabízíme špičková lepidla pro aplikaci etiket na všechny typy lahví – studené, teplé, vlhké, suché. V nabídce také lepidla pro etikety na plastové láhve pro nápojáře.

V nabídce dále škrobová lepidla (levná, pro suché láhve, dobře rozpustná ve vodě) nebo tavná lepidla.

Etiketování skleněných nádob

SWIFT®TAK 3006
nejprodávanější lepidlo na syntetické bázi. Lze ho zpracovávat na všech běžných etiketovacích zařízeních vybavených sudovou pumpou při rychlostech dosahujících až 70.000 lahví za hodinu. Lepidlo vykazuje dobrou lepivost za mokra, rychle schne a odolává rosení. Vhodné na chladné a silně orosené lahve.
SWIFT®TAK 3312
nově vyvinuté lepidlo na bázi modifikovaného kaseinu. V mycích linkách velmi dobře smývatelný.
SWIFT®TAK 3001
pomalu zasychají produkt vhodný pro sektové láhve.
Caslin 512
kaseinové etiketovací lepidlo vyrobené z přírodních surovin. Výrobek je vhodný pro strojové etiketování na kolovadlovém systému s vyhřívanou soudkovou pumpou při rychlostech do 60.000 lahví za hodinu. Lepidlo pro velmi studené a mokré láhve. Rychle zasychá.

Etiketování plastových nádob

SWIFT®TAK 3531
lepidlo na vodní bázi určené na etiketovaní nevratných lahví
SWIFT®TAK 3574
na všechny vratné plastové láhve

Lepidla na obaly

Lepidla na obaly

Další významnou oblastí, kde naše firma může nabídnout vhodné produkty, je oblast obalů. Ať již jde o balení do kartónových krabic, lepení přířezů, lepení sáčků, výrobu flexibilních obalů (několikavrstvé plastové fólie), lepení brček a plastových uzávěrů k obalům typu Tetrapak, či stabilizaci obalů na paletě, máme vždy vhodné řešení.

V nabídce lepidla na kašírování, vhodná např. pro kašírování hlinikové fólie na papír, na strojní výrobu papírových sáčků a kartonáž. Také pro kašírování nelakované lepenky vhodné pro lepení papírových či kartónových materiálů se savým povrchem.

Dále nabízíme lepidla vhodná pro lepení plastových "okének" - např. obálky.

Lepidla na dřevo

Lepidla na dřevo

Nabízíme také lepida pro dřevozpracující průmysl. Lepidla pro truhláře, nábytkáře, ale i čalouníky ve výborné kvalitě.

Nejvíce prodávaným produkutem je SWIFT®TAK KETTEN H20 - univerzální lepidlo pro truhláře s dlouhým otevřeným časem. Je vhodné jak pro lepení za studen tak i za tepla či horka, hodí se pro lepení korpusů a montážní spoje, ale i pro dýhování a nakližování dekoračních desek apod.

V nabídce dále lepidla pro výrobu kuchyňských dvířek atp. Nabídka obsahuje lepidla i pro čalouníky.

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj