Prodej přírodních a syntetických korků

Jsme výhradním zástupcem rakouské firmy Korken Schiesser Wien, která je dceřinou firmou největšího světového výrobce zátek Amorim. Toto spojení umožňuje využití nejmodernějších technologií používaných ve výrobě korkových zátek.

Korkové zátky jsou dodávány v různých rozměrech a barevných provedeních. Výrobce nabízí i cenově přijatelné kvalitní korky.

Přírodní korky

Zátky Amorim

Přírodní korkové zátky dodáváme v hermeticky uzavřených pytlích, a to od množství 500 ks. V kartonech dodáváme od množství 1000 ks. Větší kartony jsou na 5–6.000 korků.

Díky operativnímu zásobování z Vídně, jsme schopni od druhé dodávky korků zajišťovat korky zhruba do týdne. První objednávka korků trvá 2-3 týdny (s vlastním logem).


Korky Classico

Přírodní zátky Classico

Nejvyšší řadou přírodních celokorků je řada Classico. Tato řada se vyrábí v různých stupních kvality, které se od sebe odlišují velikostí a četností pórů.

Technické údaje

Délka 38, 45, 49, 54 mm
Šířka 24, 25, 26 mm

Od množství 1.000 ks. Potisk zdarma v ceně. Balení v uzavřených pytlích a vložené do kartonů.

Korky Bio Natural Kork

Přírodní zátky Bio Natural Kork

Samostatnou řadou přírodních celokorků Classico je řada Bio Natural. Korek ideální pro vína se známkou BIO, absolutně čisté přírodní korky nejvyšší kvality.

Technické údaje

Délka 45, 49, 54 mm
Šířka 24 mm

Korky Helix

Přírodní zátky Helix

Světová novinka pro ruční uzavírání láhví. Přírodní korkový uzávěr, který se uzavírá strojově. Umožňuje opětovné uzavírání láhve. Výborný těsnící uzávěr pro gastro, nebo všude tam, kde se láhev vína nevypije ihned.

Korky kolmatované

Kolmatované přírodní zátky

Střední řadu korků reprezentují tzv. kolmatované korky. Jedná se o korky, které jsou vhodné pro skladování vín do 5 let. Kolmatovaný korek je celokorek, který je obalený „korkovým prachem“ který zaslepuje veškeré viditelné póry.

Dodává se v několika stupních kvality a různé cenové hladiny: AQUAMARK PREMIUM, AQUAMARK VINTAGE, KOLMAT PLUS, KOLMAT STANDARD-

Technické údaje

Délka 45, 49 mm
Šířka 24 mm

Korky Twintop

Přírodní zátky Twintop

Do střední řady korků patří také Twintop korky. Jedná se o korky, které mají na obou koncích celokorkové destičky, prostřední část je z drceného korku. Vhodné pro archivaci do 5 let.

Nabízíme kvalitu: A, STANDARD, EVOLUTION.

Technické údaje

Délka 39, 44 mm
Šířka 23,5 a 24 mm

Korky Twintop

Přírodní zátky Neutro Kork Premium

Inovativním produktem střední řady korků je model Neutro Kork Premium. Jedná se o jedinečný korek z mikrogranulátu na přírodní bázi, kde výrobce garantuje 0% TCA látek a tím nulovou pachuť po korku ve víně.

Nabízíme kvalitu: PREMIUM, Standard.

Technické údaje

Délka 38, 44, 47 mm
Šířka 24 mm

Korky Ultra Aglokork

Přírodní zátky Ultra Aglokork

Nejnižší řadu levných a kvalitních korků zajišťuje řada drcených korků Ultra.

Technické údaje

Délka 35, 38 mm
Šířka 23, 24 mm

Korky sektové

Sektové korky

Ve třech kvalitách.

Technické údaje

Rozměry 48×30,5 mm (dvoudestičkové) nebo 48×30 mm (jednodestičkové)

Korky hříbečkové

Hříbečkové korky

Lékovky, likéry, atd.

Technické údaje

Průměr 11, 14, 17, 18, 19 a 20 mm

Korky kónické

Kónické korky

Pro demižóny, sudy atd.

Syntetické korky Syntetické korky Syntetické korky Analýza RR

Syntetické korky Syntetické korky Syntetické korky

Syntetické korkové uzávěry Syncor

Nabízíme vám exkluzívně špičkové německé plastové uzávěry Syncor®. Jedná se o nejlepší světový těsnící uzávěr pro dlouhodobou archivaci. Vítěz německých testů v minimálním úniku SO2 a CO2 (srovnání přírodní korek, vinolok, šroubový uzávěr, korunkový uzávěr, jiné plastové uzávěry).

K nahlédnutí výsledky testů, ale i recenze v německých a rakouských odborných časopisech (např. Winzer). Rozměry 38×22 mm, 42×22 mm.

Německý výrobce nabízí pestrou paletu řešení – od sektových uzávěrů, hříbečků, přes klasické syntetické korky až po závitové uzávěry Glastwistery.

V nabídce jsou čtyři základní varianty:

  • Economic ECOTOP (od množství 48.000 ks)
  • Syncor Standard
  • Syncor Struktur
  • Syncor NaurCork

Samozřejmostí je individuální potisk laserem dle přání zákazníka. Prodejní balení jsou min. 1.000 ks (pytel), 3.000 ks krabice, 48.000 ks paleta.

Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj